Weltmeister EX6 Plus – новий паркетник з цікавим звісом ззаду

Автомарка Weltmeister досить молода: вона представлена на ринку всього 3 роки. Проте вже зараз і сам виробник, і китайські експерти пророкують стрімкий розвиток бренду, отримання визнання покупців і зростання продажів.

Минулого року компанія презентувала в Пекіні концепт-кар Weltmeister EX6. Зараз же в Гуанчжоу відбулася прем'єра вже реального автомобіля, який тепер називається Weltmeister EX6 Plus. Спочатку його планували представити 22 листопада 2019 року, але презентацію перенесли на кінець березня 2020 року.

Weltmeister EX6 Plus

Особливості автомобіля

Серійний кросовер – це повноцінна електрична версія від компанії WM Motor, друга від цього бренду. По суті, це оновлена модель Weltmeister EX5, в якій став більше задній звіс.

Таке рішення знадобилося для того, щоб вмістити в електрокросовер Weltmeister EX6 Plus третій ряд сидінь. Довжина колісної бази залишилася такою ж, як у старшого паркетника – 2703 мм. Розміри нової моделі більше – 4802х1839х1710 мм, що відповідає надбавці на 217 мм, 4 мм і 38 мм.

Загальний дизайн екстер'єру автомобіль отримав від шоу-кара. Тут є відмінна обтічність, м'який рельєф на бічних дверях і капоті, вузька оптика, що заходить на боковини. Радіаторна решітка відсутня.

Дизайн Weltmeister EX6 Plus

Розробники залишили висувні дверні ручки як у концепту, але прибрали бічні дзеркала-камери. У салоні залишилася цифрова панель приладів, центральний екран на 12,8 дюймів. В цілому оснащення і дизайн екстер'єру ідентичні Weltmeister EX5.

Салон Weltmeister EX6 Plus

У китайському авто Weltmeister EX6 Plus встановлений один електродвигун на 160 кВтч, що порівнянно з 218 к.с. при обертальному моменті 315 Нм. На одному заряді акумулятора автомобіль може проїхати до 500 км.

Стартова ціна на нову модель автомобіля склала 139,8 тисяч юанів. Зробити замовлення можна в онлайновому диллерском центрі. Поки що шоурумів і сервісних центрів у марки Weltmeister мало, але найближчим часом планується розширення мережі.

Залишити відгук

Пропонуємо запчастини

Кращих виробників

Запчастини Beru купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Bosh купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Continental купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Dayko купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Elring купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Febi купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Mayle купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
.