ТОП-5 самих дешевих китайських кросоверів

В Україні попит на кросовери поступово росте, особливий до зими. Це пов'язано з настанням морозів, появою ожеледі на дорогах і снігових завалів. Тому багато хто прагне купити для сім'ї повноприводний позашляховик або моноприводний SUV для їзди по місту.

Експерти GEELYPARTS склали рейтинг ТОП-5 самих доступних і при цьому якісних кросоверів в Україні. У списку усі автомобілі коштують менше 15 тыс доларів, тобто небагатьом менше 360 тис гривен. За такою ціною можна купити навіть нові авто.

Рейтинг п'ятірки дешевих кросоверів

Перше місце в Україні займає кросовер Chery Tiggo 2. Він відноситься до моделей новогой генерації, тому виглядає не гірше за своїх конкурентів В-класса. Втім, автомобіль також має відмінні технічні параметри.

Chery Tiggo 2

Чері Тіго 2 оснащений бензиновим двигуном на 1,5 л і працює на потужності 106 к.с. Привід передній. Кліренс складає 186 мм. Ціна стартує від 262 тис гривен.

Друга позиція дісталася кросоверу JAC S2. Це міський паркетник, в якому реалізовані сучасні рішення. Модель має мотор на 1,5 л, їздить на бензині і має потужність 113 к.с. Привід теж передній. Коштує такий SUV від 291 тис гривен.

JAC S2

Третє місце дістається Chery Tiggo 3. Тут за розумну ціну пропонують досить розширену комплектацію. Авто цілком виправдовує очікування з бензиновим двигуном на 1,6 л і потужність 126 к.с. Дорожній просвіт – 190 мм. Коштує при цьому кросовер від 315 тис гривен.

Chery Tiggo 3

Четверта позиція віддається FAW X40. При непоганих технічних параметрах він має дуже привабливу ціну. Потужність бензинового двигуна на 1,6 л складає 109 к.с. Кліренс дорівнює 180 мм. Привід – передній. Ціна автомобіля стартує від 338 тис гривен.

FAW X40

Замикає п'ятірку бюджетних кросоверів до 15 тис доларів «китаєць» JAC S2. Це міський кросовер з В-класса, сучасний і компактний. Має силовий агрегат на 1,5 л, їздить на бензині і видає потужність 113 к.с. Привід – передній. Вартість автомобіля від 367 тис гривен.

JAC S2

Враховуючи, що Піднебесна зробила великий ривок на шляху до якості своїх авто, цілком спокійно можна брати недорогий позашляховик і їздити по місту і за ним. При цьому важливо вчасно проводити ТО.

Залишити відгук

Пропонуємо запчастини

Кращих виробників

Запчастини Beru купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Bosh купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Continental купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Dayko купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Elring купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Febi купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Mayle купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
.