Sitech DEV1 – електромобіль нового покоління

Гуйян – місто в Китаї, який називають центром «великих даних». Спеціальна система обробки даних здатна знайти в цьому місті будь-яку людину за 2 хвилини. Саме тут розташувався бренд Sitech, що випускає футуристичні електромобілі.

Компанія запланувала випуск бюджетних електрокарів і їх виведення на масовий ринок. Кожне авто цієї серії створюватиметься з розрахунком на отримання і відправку «великих даних».

Для створення електромобілів цей автобренд використовує досягнення свого центру розробок в Кремнієвій долині, а також напрацювання своєї дизайн-студії на території Європи.

Sitech DEV1

Створення нових електрокарів ведеться в партнерстві з компанією FAW. Первістком Sitech став автомобіль Sitech DEV1. Це невеликий хетчбек, розрахований на 4 пасажирів.

Технічні особливості новинки

Sitech DEV1 містить в собі медіасистему, яка може отримати дані про переваги і інтереси водія, а також аналізувати цю інформацію і пропонувати йому раціональні маршрути, контент, станції радіо і так далі.

Дизайн Sitech DEV1

Електромобіль оснащений системою ідентифікації голосу і обличчя пасажирів, виходячи з чого міняє режими роботи.

Салон Sitech DEV1

Хетчбек оснащений тяговим акумулятором з місткістю 35 кВтгод, розміщеним під підлогою салону. На цій батареї китайське авто може здолати до 350 км. За допомогою бортової зарядки можна за 40 хвилин зарядити електромобіль для подолання ще 200 км.

Автомобіль оснащений електродвигун з потужністю 75 к.с. при обертальному моменті 150 Нм. Привід передній. Sitech DEV1 може розвинути швидкість до 50 км/год за 4,8 секунди. Виходячи з цього можна сказати, що модель більше підходить для їзди по місту, особливо з урахуванням пробок.

Двигун Sitech DEV1

Підвіска стандартна: передня вісь – стійки МакФерсон, задня – напівзалежна підвіска.

Розробники обіцяють доповнити авто багатогранною програмою персоналізації, а кузов буде доступний у яскравих кольорах і з контрастними елементами. Також може бути декор наклейками і іншими елементами.

Декілька деталей

Компанія Sitech поки що не обзавелася своїм заводом, тому виготовлення Sitech DEV1 ведеться на майданчику в Чанчуні за контрактом. Первинна ціна з урахуванням субсидій – 15,8 тисяч доларів.

Компанія Sitech вже почала прийом замовлень – для цього потрібна передоплата всього 790 доларів. Готові авто можна буде купити не в дилерських центрах, а в мережі спеціальних бутиків в ТЦ.

Залишити відгук

Пропонуємо запчастини

Кращих виробників

Запчастини Beru купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Bosh купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Continental купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Dayko купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Elring купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Febi купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Mayle купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
.