Чи реально купити «живий» Джилі СК з пробігом

Сучасні машини з позначкою «made in China» значно відрізняються від того заліза, яким Китай торгував у далекому минулому. Новітнє покоління китайських автомобілів впритул підійшло до рівня японського та південнокорейського транспорту.

 

Якщо не брати в облік елітні китайські машини, такі як Atlas, Tiggo або Hover, гарною репутацією володіють навіть бюджетні моделі. І першим зі списку китайських бюджетників, які не претендують на звання корита з гайками, є Geely СК, перетворившийся сьогодні у справжній бестселер.

 

Geely СК

 

Ринок уживаних автомобілів

 

На українському ринку автотранспорту з пробігом Джилі СК користується неабияким попитом. Секрет популярності старих автомобілів з цього модельного ряду полягає зовсім не у стараннях рекламних агентів. Так, даний автомобіль є повним бюджетником, тому у ньому немає особливої потужності, він не володіє великою прохідністю. Але чітка та злагоджена робота приводної системи, а також чудова комплектація змушують багатьох водіїв дивитися в бік саме цього китайця.

 

Експерти відзначають, що пороговим значенням пробігу, з яким Geely СК здатний ще попрацювати на благо свого власника, є 180 000 – 200 000 (км). Автор відеоогляду наочно продемонстрував можливості Джилі СК, випущеного у 2007 році. На день зйомки відео пробіг китайського бюджетника склав у районі 180 000 (км).

 

Китайський автомобіль Geely СК

 

Особливості вживаного Geely СК

 

Звичайно, бюджетну китайську машину, а тим більше з пробігом, буде помітно здалеку. Якщо перший власник доглядав за машиною абияк, то днищу, порогам, дверям і колісним аркам дістанеться по перше число. Без належної антикорозійної обробки кузовні елементи Джилі СК обростають іржею за якихось 3-5 років. Якщо куплений китаєць з пробігом призначений для їзди в умовах сучасного густонаселеного міста, то без гарного косметичного ремонту обійтися СК буде практично неможливо.

 

Але за непоказним зовнішнім виглядом цього китайця ховається чудовий привід та дуже пристойна комплектація. Силовий агрегат даного автомобіля виготовлений за ліцензійними технологіями японської автобудівної компанії Toyota. На початку продажів модельного ряду СК керівництво Geely заявило, що за основу бюджетного китайського автомобіля взято японського бестселера Toyota Corolla.

 

Чи можна ставити СК і Corolla на один рівень, сказати складно, але ступінь надійності й експлуатаційні характеристики силового агрегату Джилі СК всіляко натякають на високотехнологічне благородне походження. Двигун цього китайця навіть після 180 000 (км) може похвалитися високою компресією та практично еталонної тягової потужністю.

 

Щодо мнемоніки, за тривалий час експлуатації буквально кожна з фар встигла втратити бувалу у минулому прозорість та різкість. Особливо сильно помутніла передня оптика. Автор відеоролика прямо згадав, що світло є тьмяним й невиразним. З цієї причини оптику доведеться піддавати ремонту або ж заміні на нові фари.

 

Вагомим плюсом Джилі СК є дуже і дуже економічна витрата палива. У змішаному режимі їзди даний китаєць не споживає понад 6-7 літрів на 100 (км). Причому даний показник був узятий від уживаного СК, який встиг відколесити 180 000 (км). З таким витратою водій не буде навіть й замислюватися про перехід на газобалонне обладнання.

 

Вартість у $ 2500-3000 для уживаного автомобіля Geely СК є досить виправданою. Рівень надійності та повнота комплектації цього китайського авто на голову випереджають аналогічні машини з даного вартісного сегмента. Ціну останнього випуску Geely СК можна прирівняти сьогодні до $ 6000-7000.

 

Автомобіль Джилі СК

 

Додаткова інформація

 

Для українського ринку автомобіль Джилі СК виготовлявся на заводі у Кременчуці. Виготовлення даного авто являло собою великовузлове складання з вироблених у Китаї деталей та комплектуючих.

 

Варто зауважити, що термін гарантійного обслуговування Geely СК становить 100 000 (км) пробігу або 3 роки експлуатації. Щасливі володарі даної машини стверджують, що даної гарантії цілком вистачає, щоб вдосталь насолодитися безпроблемною експлуатацією авто.

 

В Україні цей автомобіль є одним з найпопулярніших серед бюджетників. Тільки протягом 2013 року дилерська мережа автосалонів Geely змогла реалізувати понад 5000 автомобілів Джилі СК.

 

Варто зауважити, що оригінальна модель Geely СК встигла перетерпіти кілька глибоких рестайлінгових модернізацій. Сьогодні місце класичного СК зайняв автомобіль СК-2, що виробляється з 2011 року. Планується, що наступником цього китайця стане компактний хетчбек GC5, який у Китаї відомий як Englon SC5-RV.

 

Бюджетний китайський автомобіль Джилі СК зміг зробити справжню революцію, витіснивши з ринку давно немодну, непрактичну та нераціональну ВАЗівську класику.

 

Залишити відгук

Пропонуємо запчастини

Кращих виробників

Запчастини Beru купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Bosh купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Continental купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Dayko купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Elring купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Febi купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Mayle купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
.