Витрати палива Джилі Емгранд ЄС7

Багато власників Джилі Емгранд ЄС7 скаржаться на надмірно велику витрату палива. Проте картина в реальності виявилася не на стільки поганою, як здавалося спочатку.

Звичайно, витрата палива багато в чому залежить від манери водіння, умов експлуатації авто, регулювання і стану різних комплектуючих системи топливоподачі і ДВС.

При цьому показники витрати на одній моделі авто можуть істотно відрізнятися навіть за однакових умов експлуатації, але різних налаштуваннях.

Салон Джили Эмгранд ЕС7

Відповідно, при помітному збільшенні витрати палива слід уважно перевірити усі деталі авто, які прямо або побічно можуть вплинути на цей параметр.

Навіть недостатньо накачане колесо вже може привести до зміни витрати палива у більшу сторону, не говорячи про включений кондиціонер або інше устаткування.

Вимір середньої витрати палива Джилі Емгранд ЄС7 впродовж однієї поїздки і тривалого терміну

Виміри витрати палива проводяться за допомогою бортового комп'ютера, на автомобілі з двигуном 1.8 літра.

Бортовий комп'ютер

При цьому витрата за одну тривалу поїздку вимірюється в змішаному циклі, коли частину шляху проходило через населені пункти невеликих розмірів.

Хоча їзда по місту істотно позначається на показниках, оскільки частіше доводиться простоювати на світлофорах і в пробках.

Всього проїхали близько 40 км, з яких близько 6 км довелося йти за фурою. Також кілька разів робилися прискорення для здійснення обгону.

В межах населених пунктів підтримувалася швидкість в районі 70 км/год, за межами – 90 км/год. Цілком нормальні швидкісні рамки для їзди.

Вимикаємо двигун і перевіряємо показники бортового комп'ютера Джилі Емгранд ЄС7. Перед поїздкою дані були спеціально обнулені.

Показники комп'ютера при їзді

Автомобіль пробув в дорозі 29 хвилин. Пробіг склав 37,8 км. Витрачений за цю поїздку 2,2 літри палива. Показники середньої швидкості – 76 км/год. Середня витрата палива склала 6 літрів.

Вимір витрати палива однієї поїздки

Після установки бортового комп'ютера автомобіль проїхав 9256 км, хоча загальний пробіг авто вже більше 20 тисяч км.

Середня витрата палива за час їзди після установки комп'ютера склала 7,9 літра на 100 км пробігу.

Загальні результати з моменту установки комп'ютера

При цьому в міському циклі витрата може складати близько 10 літрів на 100 км, тоді як при економній їзді на трасі або по населеному пункту з низьким трафіком показник може знизитися і до 5 літрів.

Залишити відгук

Пропонуємо запчастини

Кращих виробників

Запчастини Beru купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Bosh купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Continental купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Dayko купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Elring купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Febi купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Mayle купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
.