Представницький клас по-китайськи: Geely GE та Geely SX11

Компанія Geely анонсувала випуск двох новинок, які не будуть вписуватися у категорію автомобілів широкого споживання. Йдеться про розкішний місткий седан Geely GE (в Китаї автомобіль продається під назвою Borui або G9) і компактний кросовер Geely SX11, в образі традиційного «паркетника».

 

Обидва автомобілі з'являться у продажу з метою зміцнення іміджу китайської автобудівної компанії. Тобто торгова марка Geely створює низку свого роду показових авто. Новинки стануть яскравим доказом того, що китайські автомобілі цілком можуть мати VIP-статус.

 

Передбачається, що кросовер Geely SX11 буде вироблятися у Білорусі, а поставки седана Geely GE будуть здійснюватися прямо з Китаю.

 

Гібрид Geely GE

 

 

Преміальний седан Geely GE

 

Автомобіль Geely GE створений на базі вже відомої моделі GT. По суті від базової версії новинці дісталося лише шасі. В якості силового агрегату Geely GE використовує інноваційну гібридну установку, що застосовується в автомобілі Volvo XC40 T3. Додатково зміни торкнулися дизайну кузова і салонного інтер'єру.

 

Китайський гібрид використовує здвоєний двигун, здатний ефективно працювати за паралельною схемою. Силовий агрегат використовує турбований 1,5-літровий бензиновий мотор, що працює в парі з електродвигуном. Сумарна тягова потужність приводної системи досягає 261 (к.с.). Потужність в режимі ДВС становить 179 (к.с.).

 

Автомобіль Geely GE

 

Цікаво, що Geely GE комплектується додатковим акумуляторним блоком, який обслуговує тільки електромотор. Використовуючи одну електричну тягу, гібридне авто з легкістю проїжджає до 60 (км). Поповнити заряд акумуляторного блоку можна від звичайної побутової електромережі (220 В).

 

Гібридний двигун працює разом з роботизованою 7-ступінчастою коробкою передач. За плавне і точне функціонування робота відповідає здвоєне зчеплення.

 

Салон Geely GE

 

Окремого слова заслуговує облаштування салону. На представницький клас нового гібрида натякають матеріали обробки. У салоні можна зустріти і натуральну шкіру, і високоміцний магній-алюмінієвий сплав, і лаковану деревину цінної породи.

 

Лицьова поверхня передньої панелі має глянсове скляне покриття, за яким розташувалися 2 дисплея з діагоналлю 12,3 дюйма кожен. Один з екранів виділений під повністю цифрову приладову панель. Другий же дисплей входить до складу мультимедіа розважальної системи.

 

Кросовер Geely SX11

 

 

Спортивний кросовер Geely SX11

 

Разом з гібридом китайський автоконцерн анонсував швидке надходження в продаж і «паркетника» Geely SX11. Середньорозмірний кросовер цікавий в першу чергу тим, що в основу автомобіля лягла принципово нова платформа, яка носить кодову назву BMA. База BMA (B-segment Modular Architecture) є спільним дітищем Geely і Volvo.

 

Силовий агрегат кросовера побудований на абсолютно новому бензиновому двигуні з опцією Turbo. Обсяг мотора становить 1,5 літра. Тягова потужність силового агрегату досягає позначки 177 (к.с.). Цікаво, що до створення приводної системи доклали свою руку провідні фахівці автобудівельної компанії Volvo Cars.

 

SX11

 

Незважаючи на вагову категорію «паркетника» кросовер розганяється до 100 (км) всього за 7,9 (с).

Робота потужного двигуна вдало збалансована автоматичною 7-позиційною трансмісією з подвійним зчепленням.

 

Салон Geely SX11

 

Фахівці відзначають, що новий кросовер SX11 поступатиметься за деякими параметрами новій модифікації автомобіля Geely Atlas 2019. Але цей момент не є перешкодою, щоб присвоїти SX11 статус преміально автомобіля. У максимальній комплектації новий кросовер Geely SX11 буде мати: шкіряну обробку салону, цифрову приладову панель з екраном 12,25", додатковий екран мультимедіа системи на 12", багатофункціональне спортивне рульове колесо, спрощений блок управління кліматсистемою, спортивні передні крісла з глибокою посадкою та ін.

 

Платформа BMA

 

Окремого слова заслуговує платформа, на якій побудована новинка. База BMA використовує в своїй основі модульну архітектуру. Дана платформа створена з використанням найсучасніших технологічних рішень. У платформі реалізована активна система безпеки і автопілот 3 рівня.

 

Geely SX11

 

Додаткова інформація

 

Продукція автомобільного концерну Geely зуміла вийти на принципово новий рівень якості. Зрозуміло, у створенні сучасних автомобілів Джилі не обійшлося без участі інженерів і розробників з Volvo Cars. Нові китайські авто впевнено завойовують гарну репутацію.

 

Наближається той день, коли продукція автомобільного концерну Geely стане врівень з флагманськими моделями машин німецького, японського та американського виробництва. Сьогодні китайські автомобілі зайняли практично усі низки авторинку. Останні модифікації Geely, про які йшлося в огляді, цілком дотягують до звання автомобілів представницького класу.

 

Залишити відгук

Пропонуємо запчастини

Кращих виробників

Запчастини Beru купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Bosh купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Continental купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Dayko купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Elring купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Febi купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Mayle купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
.