Geely Icon із захистом від коронавируса вже надійшла в продаж

Автоконцерн Geely почав продавати в Китаї кросовер Geely Icon, який оснащується спеціалізованою кліматичною системою для попередження потрапляння в салон шкідливих, хвороботворних і небезпечних елементів, у тому числі вірусів і бактерій.

Geely Icon

Перед стартом таких продажів виробник Geely повідомив, що вкладає 35 мільйона доларів (370 мільйонів юанів) для розробки «безпечних авто», що мають посилений захист від вірусів. Співробітники дослідницьких лабораторій і наукових центрів в Піднебесній, європейських країнах і США разом створювали екологічно стійкі матеріали, що володіють здатністю знезаражувати віруси і бактерії. Кінцеві розробки застосовані в передових кліматичних установках і на поверхнях, де найчастіше виявляються руки водія і пасажирів.

Дизайн Geely Icon

Над компактним кросовером Geely Icon працювали інженери з команди фахівців з Каліфорнії (США), Шанхаю (Китай) і Барселони (Іспанія). Над дизайном китайського авто працював величезний штат під управлінням головного дизайнера компанії Джилі П. Хорбері, який перед тим створював дизайн автомобілів Форд і Вольво.

До переліку устаткування паркетника увійшла цифрова панель приладів, камери кругового огляду, круїз-контроль, система контролю дорожньої розмітки і інші електронні помічники.

Салон Geely Icon

Модель Geely Icon оснащена бензиновим турбодвижком на 1,5 л, який компонується стартер-генератором на 48 В і 7-ступінчастим «роботом» з двома зчепленнями. ДВС має потужність 177 к.с. при обертальному моменті 255 Нм. Система на 48 В додає до цих параметрів ще 13,6 к.с. і 45 Нм відповідно.

На домашньому ринку автомобіль Geely Icon має вартість в межах 115,8-128,8 тисяч юанів. На сьогодні на новий паркетник з посиленим захистом від вірусів вже зібрано понад 30 тисяч замовлень.

Залишити відгук

Пропонуємо запчастини

Кращих виробників

Запчастини Beru купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Bosh купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Continental купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Dayko купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Elring купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Febi купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Mayle купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
.