Купевидний кросовер Nio EC6 повинен врятувати бренд від краху

Китайський автоконцерн Nio, що спеціалізується на виробництві електромобілів, зараз переживає не кращі часи. Врятувати репутацію і в цілому компанію від банкрутства за прогнозами повинен новий купевидний електрокросовер Nio EC6.

Nio EC6

Зміни в дизайні

Ця модель стала третьою у своїй лінійці і являється варіацією паркетника ES6. Відмінність стосується плавнішої лінії даху по відношенню до корми, а також завалених задніх стойок. Дах нового електромобіля панорамний і має площу 2,1 м2.

Розробники запевняють, що використовуване в електрокарі скло може затримувати до 99,5% ультрафіолетового випромінювання. Крім того, автомобіль має понижений коефіцієнт опору, що покращує його аеродинамічні властивості.

Концепт салону Nio EC6

Поки що мало відомо про інтер'єр китайського авто Nio EC6. Проте прогнозується, що від «старшої» моделі його відрізнятиме тільки більший екран віртуальної панелі приладів.

Довжина автомобіля склала 4850 мм, а відстань між колісними осями – 2900 мм.

Технічна частина

У початковій комплектації паркетник отримав два електричні мотори із загальною потужністю 436 к.с. До 100 км/год цей електрокар може розігнатися всього за 5,6 секунд.

Доступна і посилена версія під назвою «Performance». У ній двигун, встановлений ззаду, може видати до 325 «конячок», забезпечивши максимальну потужність силового агрегату 544 к.с. В цьому випадку набір швидкість до сотні відбувається за 4,7 секунди.

Кросовер Nio EC6 оснащений двома акумуляторами на 70 і 100 кВтч. Перша батарея відповідає за забезпечення ходу на 425-435 км, друга – на 605-615 км. За окрему платню можна отримати авто з додатковою задньою настінною станцією на 20 кВтч. Також пропонується фірмовий автопілот.

Задня частина Nio EC6

Зараз вже відкритий прийом замовлень на цей електрокросовер. Одночасно з тим починається його інтенсивне виробництво. Передоплата складає 715 доларів, а кінцева ціна доки не названа. Перші надходження в продаж намічені на липень 2020 року.

Залишити відгук

Пропонуємо запчастини

Кращих виробників

Запчастини Beru купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Bosh купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Continental купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Dayko купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Elring купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Febi купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Mayle купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
.