Китайський термінатор: Грейт Вол Ховер після 200 000 (км) пробігу

Китайський автомобіль Грейт Волл Ховер представлений у вигляді компактного позашляховика з рамною конструкцією. Ця машина є практично точною копією Isuzu Axiom японського виробництва.

 

Відмінною особливістю цього китайця є наявність повного приводу (4 .4), А також солідний дорожній просвіт. Залежно від модифікації, кліренс Грейт Вол Ховер становить від 200 до 240 (мм). Ця машина явно заточена під їзду по грунтових дорогах, а у деяких випадках і по відвертому бездоріжжю.

 

Ще одним позитивним моментом у цьому автомобілі є використання двигуна виробництва Mitsubishi. Такий же мотор встановлюється на японські автомобілі Аутлендер та Паджеро. Найближчими конкурентами цього авто можна вважати: SsangYong Kyron, УАЗ Патріот та Isuzu Axiom.

 Great Wall Hover 

Випробування Great Great Wall Hover часом та великим навантаженням

 

Незважаючи на китайське походження цей автомобіль зміг гідно себе проявити. Навіть після 200 000 (км) пробігу компактний позашляховик не буде виглядати вбитою розвалюхою. Зрозуміло, не буде і презентабельного зовнішнього вигляду.

 

При строгому дотриманні регламенту ТО ні двигун, ні КПП підводити не будуть. Автор відео зробив зауваження тільки щодо обертання колінчастого вала. У ролику чітко видно, як колінвала "стрибав", створюючи додаткові вібраційні навантаження. Але цілком можливо, що подібна поведінка шківа і не виходить за рамки норми.

 

Звичайно, пробіг 200 000 (км) є серйозним випробуванням для автомобіля, тим більше, якщо машина має позначку "Made in China". При солідному пробігу власник Грейт Волл Ховер може не розраховувати від своєї машини на глянсовий блиск новизни. Які ж проблеми чекають власника китайського позашляховика з великим пробігом.

 

 Китайський позашляховик Great Wall Hover

 

Слабкі місця

 

Буквально через 5-6 років експлуатації потрібно бути готовим до того, що машина почне активно іржавіти. Адже позашляховик Грейт Вол Ховер належить до класу бюджетних, тому про належну якість металу і фарбування мови бути не може.

 

Іржавіти почнуть двері, капот і багажник. При поганій антикорозійній обробці іржа почне їсти днище, прогниють пороги та сама рама.

 

Пощастить, якщо водій Грейт Волл Ховер буде щорічно оновлювати шар антикора. У цьому випадку низ машини буде залишатися у належному вигляді навіть після багатьох років.

 

Окремої уваги заслуговують амортизатори. На позначці 200 000 (км) пробігу потрібно буде ставити третій-четвертий комплект передніх і задніх амортизаторів. У відеоогляді чітко видно сліди течії сервісної рідини з гідроциліндрів.

 

Додатково у ході огляду були виявлені сліди наскрізної корозії бензобака. Автор відео помітив характерну пляму на захисному кожусі бензобака. Детальний огляд паливної ємності не проводився.

 

При огляді задніх гальм було виявлено, що прогнив до дірок захисний кожух барабанного гальма. Майстер звинувачує виробника у тому, що якість металу, який використовувався при створенні цього позашляховика, залишає бажати кращого.

 

Щодо салону, крім потертих сидінь істотних вад у Грейт Волл Ховер з великим пробігом виявлено не було. Звичайно, автор відео ясно дав зрозуміти, що про якусь особливу комфортабельність або естетику інтер'єру мріяти не доводиться. Дубова потерта шкіра передніх сидінь і заслинений пластик приладової панелі можуть повалити в жах тих водіїв, які звикли до бізнес-класу.

 

 

 

 Особливості Great Wall Hover

 

Висновок

 

У цілому ж ходова Грейт Вол Ховер залишилася у непоганому стані. Навіть пройшовши 200 000 (км) автомобіль все ще здатний впевнено колесити якщо не по повному бездоріжжю, то по грунтовках і понівечених ямами дорогах точно.

 

Зіпсований зовнішній вигляд кузова і салону навряд чи припаде до вподоби міському жителю. Інша справа, якщо іржавий кузов та потертий салон будуть миготіти де-небудь у сільській місцевості. Great Great Wall Hover ідеально підходить для їзди у невеликому населеному пункті, де не так багато уваги приділяється зовнішньому вигляду транспортних засобів.

 

Вартість вживаного Грейт Вол Ховер з задовільним техстаном оцінюється експертами на рівні $ 5 000 6 000. Якщо ж говорити за покупку нового китайця цієї марки, замовнику доведеться полегшити свій гаманець на 10 000 – 13 000.

 

Зрозуміло, вживаному авто далеко до нового. Great Wall Hover з пробігом не такий маневрений і швидкісний, як новий. Але старий позашляховик з задовільним технічним станом дозволить своєму власникові без особливих проблем відколісити ще 150 000  200 000 (км) пробігу. Така машина не буде тягнути багато грошей. Розщедрюватися потрібно буде тільки на своєчасне проведення планових ТО.

 

Залишити відгук

Пропонуємо запчастини

Кращих виробників

Запчастини Beru купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Bosh купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Continental купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Dayko купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Elring купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Febi купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Mayle купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
.