Як промити систему охолодження за допомогою потоку води на Деу Ланос

Сучасні автомобілі, включаючи Деу Ланос, оснащуються системою охолодження. Її головною функцією є відведення зайвого тепла від двигуна, автомобіля, що виникає в процесі експлуатації.

Система охолодження зазвичай складається з декількох основних складових:

  • Розширювальний бачок, у який заливається холодагент.
  • Система трубок, по якій здійснюється циркуляція рідини. 
  • Радіатор охолодження, завдяки якому розігріта рідина остуджується, віддаючи тепло в довкілля.
  • Насос, що відповідає за створення необхідного тиску усередині системи і постійну циркуляцію рідини.

Цілком зрозуміло, що для нормального функціонування системи охолодження Деу Ланос важливим є стан усіх її складових.

Радіатор охолодження Дэу Ланос

Проте навіть при виконанні усіма складовими своєї роботи слід враховувати і забрудненість системи. Із-за відкладень і інших негативних чинників система може забитися і не охолоджувати двигун, або робити це в недостатньому об'ємі.

Впоратися з подібною проблемою можна проводячи своєчасне чищення і промивання. Це дозволить позбавитися від забруднень і відновити працездатність блоку.

Проводимо промивання системи охолодження Деу Ланос в домашніх умовах

Варто відмітити, що не так давно на представленому автомобілі заміна антифризу вже проводилася. Тоді змінили заводську рідину, яка вже не справлялася з поставленим завданням, практично не охолоджуючи двигун.

Після зливання старої рідини кілька разів система промивалася водою, після чого був залитий новий антифриз. Проте заміна не допомогла, оскільки через декілька місяців новий антифриз знову набув нехарактерного, майже чорного, кольору і перестав охолоджувати.

Відповідно, процес промивання доведеться повторити, після чого буде залитий новий антифриз.

Відкручуємо зливну пробку системи охолодження Деу Ланос. Вона розташована на радіаторі автомобіля. Зливаємо використовуваний антифриз в заздалегідь підготовлену тару. Він явно поміняв колір, а також з'явився нехарактерний осад.

Відкручуємо пробку

Підключаємо шланг з проточною водою і починаємо промивати систему. Для більшої ефективності можна підключити шланг з водою безпосередньо до системи, минувши розширювальний бачок. Це дозволить ретельніше прочистити систему від забруднень.

Підключаємо шланг до системи

Заливаємо в розширювальний бачок чисту воду і запускаємо двигун. Після того, як двигун деякий час попрацює, зливаємо воду. Повторюємо так кілька разів, поки з системи не почне бігти чиста вода.

Після цього заливаємо в систему спеціальний очисник для систем охолодження. Деякий час необхідно поексплуатувати автомобіль з цією рідиною. Після чого рідину слід злити і промити систему чистою водою.

Заливаємо очисну рідину

Проте в нашому випадку рідина не впоралася з поставленим завданням. Система охолодження Деу Ланос потребує додаткового промивання.

Довелося використати лимонну кислоту, яку додаємо у воду, залиту в систему. Після нетривалої роботи двигуна зливаємо рідину і ретельно промиваємо чистою водою. Не зайвим буде замінити розширювальний бачок, в якому скупчилося багато сміття і відкладень.

Засипаємо лимонну кислоту

Заливаємо новий антифриз до потрібного рівня. Заводимо двигун і даємо йому прогрітися, бажано дочекавшись включення вентилятора. Після чого повторно доливаємо рідину, оскільки її рівень знизиться із-за повітря, що виходить з системи.

Заливаємо новий антифриз

Варто відмітити, що перші декілька днів експлуатації автомобіля після проведення заміни антифризу в Деу Ланос необхідно стежити за температурними показниками і рівнем рідини. При необхідності рідину слід долити до необхідного рівня.

Залишити відгук

Пропонуємо запчастини

Кращих виробників

Запчастини Beru купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Bosh купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Continental купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Dayko купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Elring купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Febi купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Mayle купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
.