Як налаштувати водійське сидіння Шевроле Авео Т250

Південнокорейський бестселер Chevrolet Aveo володіє досить непоганим рівнем ергономії і комфортабельності. На це натякають навіть передні сидіння, положення яких допустимо регулювати в різних площинах. До регулювання водійського сидіння слід поставитися з усією серйозністю!

Регулювання водійського сидіння Шевроле Авео може бути як ручним, так і за допомогою електроприводу. Сидіння з електроприводом доступні в якості окремої опції, яку можна було замовити при купівлі авто.

Регулювання водійського сидіння Шевроле Авео

Водійське сидіння регулюється за такими параметрами:

 1. Поздовжнє положення
 2. Нахил спинки
 3. Висота підголівника
 4. Висота сидіння

Щодо висоти сидіння Chevrolet Aveo, це опція, яку можна було замовити окремо, при придбанні машини. Можливість регулювання висоти сидіння відноситься тільки до водійського місця. У пасажирського переднього крісла даної функції немає ні в якій модифікації.

Зверніть увагу, що регулювання висоти сидіння може бути як ручним, так і за допомогою електромотора. У першому випадку (ручне регулювання) підняти можна лише передній край сидівки. Щодо електричного регулювання висоти сидіння, можна опускати/піднімати повністю все сидіння.

Щодо поздовжнього зміщення, нахилу спинки і висоти підголовника, дані регулювання є у всіх модифікаціях передніх крісел, причому як з водійського боку, так і на пасажирському місці.

Нижче опубліковано відео, на якому інструктор наочно показує правила регулювання водійського сидіння.

Налаштування водійського сидіння Шевроле Авео

Особливе актуальне налаштування крісла водія в тому випадку, коли машиною користується не одна людина. Необхідність обов'язкового регулювання водійського місця виникає тоді, коли користувачі Шевроле Авео мають значну різницю в зрості і комплекції.

Суть регулювання водійського сидіння абсолютно будь-якої машини зводиться до того, щоб водій міг не напружуючись діставати ногами до всіх педалей. Додатково дуже важливо врахувати ступінь свободи рук при повороті рульового колеса. Якщо їздити за кермом автомобіля в неправильному положенні, то можна в найбільш невідповідний для цього момент втратити контроль над керуванням авто.

Регулювання поздовжнього положення крісла Шевроле Авео

Від даного регулювання залежить в першу чергу можливість впливу на педалі. Якщо сидіння змістити сильно назад, ноги водія не зможуть повністю витискати педалі! Поздовжнє положення водійського крісла Chevrolet Aveo регулюється наступним чином:

 • Сядьте у сидіння впритул до спинки. Сідниці повинні торкатися основи спинки.

Сядьте у сидіння впритул до спинки

 • Спробуйте повністю витиснути педаль зчеплення. При повному натисканні на педаль у ноги повинен залишатися запас вигину суглобів. Якщо натискати на педаль "в натяжку", то ноги водія будуть швидко втомлюватися, що може призвести до втрати контролю над транспортним засобом.
 • Для поздовжнього зсуву сидіння слід потягнути за важіль блокування, що дозволить вільно посунути або відсунути крісло. Важіль знаходиться під сидінням.

Тягнемо за важіль блокування

Якщо крісло забезпечено електроприводом, на бічній поверхні сидіння буде спеціальний перемикач, за допомогою якого можна рухати сидіння вперед і назад.

 • Після регулювання поздовжнього положення необхідно переконатися, що крісло надійно заблоковано.

Регулювати поздовжнє положення крісла Шевроле Авео слід лише на зупиненому в безпечному місці авто!

Налаштування нахилу спинки

Кут нахилу спинки водійського сидіння впливає на положення рук. Вони повинні перебувати на кермі, при цьому у рук повинен бути достатній запас вигину суглобів, щоб вільно обертати рульове колесо.

Руки водія не повинні перебувати на кермі в натяжку, в іншому випадку водієві доведеться тягнутися до керма при входженні в повороти. Це одна з головних причин, через які деякі з водіїв можуть втрачати контроль над рульовим керуванням.

 • Кладемо витягнуту праву руку на рульове колесо. Покласти руку слід так, щоб кистьовий вигин знаходився на кермі. При такому положенні у рук водія буде оптимальний запас вигину в суглобах, що дозволить легко обертати кермо в будь-якому напрямку.

Кладемо витягнуту праву руку на рульове колесо

 • Лівою рукою тиснемо на важіль регулювання нахилу спинки і стопоримо спинку, коли вона зіткнеться з поверхнею спини водія.

Лівою рукою тиснемо на важіль регулювання нахилу спинки

Руки водія не повинні перебувати під натяжкою, в іншому випадку руки будуть швидко втомлюватися, створюючи помітний дискомфорт.

Регулювання висоти підголівника

Підголовник водійського крісла Шевроле Авео потрібен для того, щоб підтримувати голову водія в певному положенні. Водій повинен тримати голову так, щоб очі дивилися рівно перед собою, центральна частина огляду повинна йти поздовжньо дорозі. При правильному регулюванні нахилу спинки буде забезпечений оптимальний огляд проїжджої частини.

Якщо водій буде змушений самостійно підтримувати голову, тобто за допомогою м 'язів, подібні поїздки будуть сильно втомлювати. Особливо виснажливими будуть ті поїздки, в яких машина піддається сильним вібраційним навантаженням.

 • Тиснемо на правий фіксатор і переміщуємо підголовник у необхідне положення.

Тиснемо на правий фіксатор

Зверніть увагу, що передні сидіння можна укласти в горизонтальне положення. В даному випадку сидіння можна використовувати як спальні місця. Але щоб повністю укласти спинку сидіння Chevrolet Aveo, потрібно попередньо від 'єднати підголовник.

 • Тиснемо на правий і лівий фіксатори одночасно.

Тиснемо на правий і лівий фіксатори одночасно

 • Від'єднуємо підголівник.

Від'єднуємо підголівник

Не слід нехтувати регулюванням підголовника. Цей скромний і непомітний з вигляду елемент вносить вагому лепту в справу підвищення комфортабельності експлуатації автомобіля.

Додаткова інформація

При налаштуванні водійського положення слід врахувати, що регулювати можна не тільки крісло Шевроле Авео, а ще й рульову колонку. У базовій комплектації, яка називається LS, передбачено регулювання положення рульового колеса по куту нахилу. А в комплектаціях LT і LTZ кермо можна регулювати як по куту нахилу, так і по виносу, тобто висоті.

 • Для регулювання керма слід розблокувати важіль рульової колонки. Важіль потрібно опустити вниз, що зробить рульову колонку рухливим.

Розблокування важіля рульової колонки

 • Регулюємо кермо по висоті та куту нахилу. Коли ви регулюєте розташування рульового колеса, потрібно орієнтуватися на приладову панель. Положення керма не повинно заважати вільному огляду вимірювачів та індикаторів. Весь екран інформування повинен бути перед очима водія.

Регулюємо кермо по висоті та куту нахилу

 • Знайшовши оптимальне положення керма слід заблокувати вільний хід рульової колонки. Для блокування керма потрібно підняти вгору стопорний важіль.

Щодо регулювання висоти сидіння, висота повинна бути такою, щоб водій добре бачив дорогу у всіх напрямках.

Залишити відгук

Пропонуємо запчастини

Кращих виробників

Запчастини Beru купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Bosh купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Continental купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Dayko купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Elring купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Febi купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Mayle купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
.