JAC S3 – номінант з Китаю на звання Автомобіль року в Україні 2020

Українська премія Автомобіль року проходить вже 18 років підряд. У черговий раз в голосуванні беруть участь автомобілі різних класів, розділяючись на відповідні спеціальні номінації. Проте головними номінаціями залишаються Легковий автомобіль і Кросовер.

JAC S3

Серед претендентів на звання кращого кросовера в Україні з'явився і китайський автомобіль JAC S3. Поки голосування триває, і зараз у цього паркетника є усі шанси вибитися в лідери.

Зовнішній вигляд

Кросовер JAC S3 цього року пройшов оновлення. Він став сучаснішим, а його обробка відповідає потребам ринку.

Зовні автомобіль впізнаваний завдяки новій радіаторній решітці і емблемі. Тепер замість зірки спереду красується назва бренду. Також помінялася і форма бамперів.

Зовнішній вигляд JAC S3

Використовуються легкосплавні диски на 16 дюймів. Новий JAC S3 має 5 дверей, 5 місць. На даху встановлені рейлінги. Кліренс складає 200 мм.

Технічні параметри

В Україні нова версія кросовера доступна тільки у топовій комплектації Intelligent. Встановлений двигун на 1,6 л і 119 к.с. при 150 Нм. Споживання палива в змішаному циклі – 7 л на 100 км.

Двигун JAC S3

Компонується мотор із 6-ступінчастою МКПП чи безступінчатим варіатором з 4 режимами управління.

Авто має функцію автоматичного включення і відключення фар при зміні зовнішнього освітлення. До того ж фари продовжують деякий час світити після закриття машини.

Бічні дзеркала автоматично згортаються при блокуванні авто. Є круїз-контроль, ESP, HSA, система моніторингу тиску в шинах TPMS. Також є присутнім клімат-контроль.

На бортовому комп'ютері виводиться інформація про технічні параметри, навіть про тиск в шинах і їх температуру. Є присутніми парктроники і камери кругового огляду. Встановлене мультифункціональне кермо.

Салон JAC S3

В цілому, автомобіль JAC S3 – цілком гідний претендент, який має ще і прийнятну вартість. Зараз новинка доступна на ринку приблизно за 400 тисяч гривен.

Залишити відгук

Пропонуємо запчастини

Кращих виробників

Запчастини Beru купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Bosh купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Continental купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Dayko купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Elring купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Febi купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Mayle купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
.