Geely Jiaji – перший мінівен китайського виробника

Відома китайська компанія Джилі презентувала на китайському автошоу в Гуанчжоу свій перший компактний мінівен – Geely Jiaji. Назва моделі вимовляється як Цзяцзи. По розмірах автомобіль відноситься до класу сімейних і пропонується у комплектації до 7 місць.

Geely Jiaji

Китайські авто Geely зараз дуже популярні на зовнішніх ринках, а сама марка отримує багато позитивних оцінок в країнах СНД, включаючи Україну. У зв'язку з цим новинки, у тому числі Geely Jiaji, привертають до себе загальну увагу.

Geely Jiaji презентували як прототип в 2019 році, а в 2020 авто з'явилося в завершеній версії на черговій автовиставці.

Автомобіль пропонується в такому компонуванні місць:

  • 2+2+2
  • 2+3+2
  • 2+2+3

Вже в 2020 році ця новинка виходить за межі китайського ринку. Ймовірно, бренд скоректує назву моделі на благозвучнішу для європейців.

Зовнішній вигляд

У дизайні автомобіля простежується органічний профіль, лаконічна і цілком спокійна передня частина, а також неординарне рішення корми з нависаючим склом багажних дверей.

Передня частина Geely Jiaji

Відзначається сучасна оптика і в цілому присутність в екстер'єрі більше європейського дизайну. У зв'язку з цим розробники відмовилися від великої кількості хрому, зробили лінії плавнішими, а форму – витриманою.

Салон і оснащення

Салон вийшов дуже вдалим. Особливу увагу привертає високий трансмісійний тунель, розширена панель приладів, яка виглядає як аналогічна в позашляховиках і при цьому є сучасною.

Центральний екран на 12,3 дюйма, а під ним – блок клімат-контроля. Є панорамний дах і контурна підсвітка. Наявна широкоформатна цифрова «прибирання» і камери повного огляду.

Салон Geely Jiaji

Автомобіль більше підходить молодим сім'ям, оскільки в салоні передбачені сучасні вимоги. До них відноситься інтелектуальний круїз-контроль, система автопарковки і безліч асистентів.

Консоль Geely Jiaji

Технічні аспекти

Базовий движок – мотор на 1,5 л, працюючий на бензині і з віддачею 184 к.с. Він поєднується з 6-діапазонною АКПП. Інша комплектація: турботрійка на 1,7 л з потужністю 177 «конячок», поєднується з 7-ступінчастим роботом з двома зчепленнями.

У топовій версії пропонує гібридна установка, створена інженерами Джилі. До движка на 1,7 л вони вирішили додати стартер-генератор на 48 В і комплект батарей, які знижують витрату палива до 1,5 л.

На сьогодні автомобіль Geely Jiaji має ціну від 14,9 тис до 22,2 тис доларів

Залишити відгук

Пропонуємо запчастини

Кращих виробників

Запчастини Beru купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Bosh купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Continental купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Dayko купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Elring купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Febi купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Mayle купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
.