Екскурсія по заводу Geely: як виробляють елітний Emgrand EC8

Торгова марка Geely Automobile володіє значною виробничою базою. У розпорядженні автомобільного концерну 9 заводів на території Китаю і стільки ж за кордоном. Особливий інтерес викликає виробнича лінія, розташована в місті Цзінань, який знаходиться на відстані 400 (км) від Пекіну.

Завод у Цзінань зосереджений на виробництві елітного автомобіля бізнес-класу Geely Emgrand EC8.

Emgrand EC8

Джилі Цзинань в цифрах

Запуск виробництва на заводі Цзінань відбувся у 2010 році. Загальна площа підприємства становить 750 000 (м2). З них 180 000 (м2) припадають безпосередньо на виробничі лінії Емгранд ЕС8. Ще 330 000 (м2) відведено для виробництва комплектуючих, запчастин і різного роду супутніх товарів для цього автомобіля.

Цікаво, що завод в Цзінань був створений з нуля. Він відпочатку спроектований з розрахунком на виробництво автомобіля преміум класу EC8. Станом на 2010 рік виробнича лінія Джилі в Цзінань була одна з небагатьох у Китаї, де використовувався максимальний рівень автоматизації виробничого процесу.

Завод використовує виробничу модель японської автобудівельної компанії Toyota, з її найвищими стандартами якості. Виробнича база Geely у Цзиінань дотягує до рівня європейських стандартів.

Окремою гордістю підприємства є навчально-підготовчий центр Geely, який дозволяє готувати кваліфіковані робочі кадри.

 

Виробництво

Виробничий процес

Підприємство Джилі у Цзінань використовує виробництво замкнутого циклу. Тобто завод самостійно виробляє сировину, виготовляє деталі і здійснює збірку автомобілів.

Штампування

Ковальсько-пресова ділянка. У якості основи для виробництва кузовних елементів використовується листовий прокат збільшеної товщини. Формуються листи металу за допомогою потужного пресового обладнання. Унікальна технологія штампування Geely Emgrand дозволяє формувати деталі абсолютно будь-якої складності, аж до ексклюзиву у вигляді художнього орнаменту.

 

Зварювання

Зварювальна лінія. Сам каркас кузова створюється на технологічній лінії зварювання. Найвідповідальніші і важливі зварювальні роботи є повністю автоматизованими. Виробнича лінія зварювання має 23 унікальних у своєму роді зварювальних робота, які з ювелірною точністю здійснюють як крапкове, так і шовне зварювання.

Фарбування

Фарбування. Після формування кузова скелет майбутнього Емгранд відправляється на технологічну лінію миття і фарбування. Фарбувальна камера має у своєму розпорядженні повністю автоматизований робочий процес. Усередині камери підтримується певний рівень температури і вологості. Повітря фарбувальної камери є повністю очищеним від сторонньої механічної суспензії, а також від ефірних масел, кислотних випарів та інших речовин.

Збірка

Збірка. Знайшовши товарний вигляд, кузовні деталі відправляються на лінію збірки. Ця технологічна ділянка представлена 150-ма постами. Саме тут кузов обростає ходовою частиною та шасі, мотором, рульовим керуванням та всіма іншими функціональними системами.

Випробування

Наладка та випробування. Повністю зібрані моделі надходять на ділянку фінальної підготовки. Тут автомобілі доводяться до розуму в ході тонкого налаштування вузлів та агрегатів.

Готова до продажу техніка надходить на тестовий стенд, де вибраковуються не відповідні заявленим стандартам екземпляри. Тобто в дилерську мережу Джилі передаються тільки ті моделі Емгранд, які змогли пройти суворий тестовий відбір.

Фінал виробництва

Додаткова інформація

Варто нагадати, що завод у Цзінань спеціалізується на виробництві седана бізнес-класу Emgrand EC8. Цей автомобіль входить до переліку еліти китайського автопрому. Преміальний статус Емгранд отримав завдяки інноваційним напрацюванням Volvo. Хто не знає, торгова марка Volvo була поглинена Geely Automobile.

Сьогодні рівень довіри до китайських автомобілів Geely помітно зріс. Адже компанія пропонує дійсно варті уваги моделі. Автомобілі Джилі помітно зросли як в плані дизайнерського виконання, так і за технічними параметрами силового агрегату, ходової та ін. Суттєво збільшилася надійність і довговічність китайських автомобілів.

Флагманські моделі автомобільного концерну Geely Automobile здатні сміливо конкурувати з аналогічними за класом машинами з Японії, Європи, США та Австралії.

Завод Джилі у Цзінань можна розглядати сьогодні як наочний приклад того, як автомобілі китайського виробництва на очах перетворюються у еліту. Emgrand EC8 носить заслужений титул преміального авто. З'явившись на світ у 2010 році модель досі залишається на плаву, завойовуючи все нових і нових шанувальників по всьому світу.

Залишити відгук

Пропонуємо запчастини

Кращих виробників

Запчастини Beru купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Bosh купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Continental купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Dayko купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Elring купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Febi купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Mayle купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
.