Екскурсія по заводу Chery: ласкаво просимо на гігантський моторний завод

Історія автомобільного бренду Chery почалася у 1997 році із заснування на території міста Уху (Wuhu) перших виробничих потужностей. Тут, на місці боліт і непрохідних хащ, і був закладений фундамент заводу, який сьогодні перетворився на унікальний промисловий комплекс.

 

Сьогодні місто Уху являє собою великий мегаполіс, з розвиненою інфраструктурою, красивими пам'ятками і величезними хмарочосами. В Уху проживає понад 1 000 000 чоловік. Крім порту, який є одним з найбільших на річці Янцзи, місто славиться виробництвом машин торгової марки Chery Automobile. Тут знаходиться штабквартира цього бренду.

 

Автобудівна компанія Чері входить сьогодні до п'ятірки найбільших виробників транспортних засобів Китаю. Цікаво, що експансія китайських автомобілів на ринок європейських країн почалася з подачі Chery Automobile.

 

 

Chery Automobile

 

Особливості моторного заводу Уху

 

Промисловий комплекс, розташований в місті Уху, є унікальним. Експерти заявляють, що в світі можна нарахувати усього 4 виробничих центри, порівнянних за площею і рівнем технічного оснащення із заводом в Уху. Мало які з сучасних європейських підприємств використовують той рівень автоматизації виробничого процесу, яким володіє моторний завод Chery.

 

Головною спеціалізацією моторного заводу є випуск бензинових двигунів об'ємом від 0,6 до 2,3 літрів. В даний час акцент виробництва зроблений на розробку і створення силових агрегатів для широкого спектру модифікацій таких автомобілів, як Chery Tiggo і Chery Arrizo.

 

Разом з тим, завод в Уху веде активну співпрацю з італійською автобудівельної компанією Fiat. Італійці хочуть помітно здешевити виробництво своїх машин, передавши створення силових агрегатів китайському Chery Automobile.

 

Звичайно, можливості моторного заводу на цьому не закінчуються. Виробничий комплекс залюбки ставить на конвеєр виготовлення двигунів, трансмиссий, а також вузлів і деталей до них для сільськогосподарської та авіаційної техніки. Силові агрегати Чері встановлюються на техніку таких компаній, як John Deere, Kawasaki Heavy Industries, Diamond Aircraft та ін.

 

Виробничий процес

 

Супутнє виробництво                  

 

Крім виробництва двигунів на заводі налагоджено випуск відразу 3 типів трансмісій:

 

  1. МКПП
  2. АКПП
  3. Варіаторів (CVT)

 

Варто зауважити, що завод в Уху є єдиним на території Китаю, де освоєно виробництво різнотипних трансмісій.

 

Крім виробництва двигунів і трансмісій промисловий комплекс має великі технологічні лінії для заготівлі штампованих кузовних елементів. Тут є і зварювальні, і складальні лінії. В окремий цех винесена фарбувальна камера.

 

 

Збірка авто

 

 

Тобто можливості моторного заводу в Уху простягаються набагато далі, ніж виробництво двигунів. Пересічному громадянину буде складно уявити обсяги тутешнього виробництва. Один лише завод Уху випускає з конвеєра 250 000 – 300 000 автомобілів щорічно. Якщо ж врахувати усі сукупні потужності Chery Automobile, торгова марка виробляє близько 900 000 автомобілів на рік. Як видно зі статистики, практично третина виробничого процесу Чері зосереджена в Уху.

 

Складальна ділянка

 

 

Додаткова інформація

 

Сьогодні автомобілі Chery експортуються в більш ніж 80 країн. На частку автобудівельної компанії Chery Automobile припадає майже 40% всього китайського експорту, що стосується автомобільної індустрії.

 

На території Китаю знаходиться 3 виробничих центра Чері, 1 з яких зосереджений в Уху. Додатково дана торгова марка має власні виробничі потужності на території ще 10 країн, у число яких входить і Україна.

 

Цікаво, що автобудівна компанія Chery Automobile є державним підприємством. За рахунок дотацій з китайського бюджету фірма змогла придбати ліцензію на виробництво ряду високоякісних двигунів, а також базових платформ. Урядова підтримка допомагає Чері на рівних конкурувати з провідними гравцями автобудівної індустрії не тільки з Китаю, а також з Японії, Південної Кореї і ряду європейських країн.

 

Окремим приводом для гордості Chery Automobile є виробництво автомобіля Chery Tiggo 3/3Х, який зайняв місце лідера серед всього спектру китайських автомобілів, на які найменше скаржаться покупці. До речі, деякі модифікації Chery Tiggo 3/3Х виробляються на моторному заводі в місті Уху.

 

Сьогодні автомобілі Чері перетворилися у дійсно щось вартісне. Сучасні транспортні засоби Chery Automobile впевнено перестають асоціюватися з минулими поколіннями китайських машин, які завойовували ринок кількістю, а не якістю.

 

Залишити відгук

Пропонуємо запчастини

Кращих виробників

Запчастини Beru купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Bosh купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Continental купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Dayko купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Elring купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Febi купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Mayle купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
.