Chery Tiggo FL після 180 000 кілометрів пробігу

Сучасні автомобілі Chery Automobile є живим доказом чудової якості китайських машин. І справа тут не в успішно проведених рекламних компаніях. «Маде ін Китай» пройшов справжню перевірку часом та багатьма-багатьма кілометрами по битих та латаних-перелатаних дорогах.

 

Героєм сьогоднішнього огляду є китайський кросовер Chery Tiggo FL 2013 року випуску, який станом на весну 2019 року пройшов 180 000 (км) пробігу.

 

Chery Tiggo FL

 

Загальні враження від китайського кросовера

 

Chery Tiggo FL був куплений з нуля. У 2013 році автосалон просив за цей кросовер трохи менше $ 10 000. Власник використовував китайську машину у якості справжнісінької робочої конячки. Досить містке багажне відділення відкриває масу можливостей для швидкого та легкого транспортування абсолютно будь-яких будматеріалів та абсолютно будь-якого інструменту.

 

Презентабельний зовнішній вигляд Чері Тіго дає машині зелене світло на експлуатацію у будь-якому густонаселеному місті. Риси переробленого японця RAW4 другого покоління дозволяють кросоверу не виглядати білою вороною на тлі престижних іномарок, якими до країв наповнений будь-яке велике місто.

 

Зрозуміло, головна особливість Chery Tiggo FL не у місткості багажника або вдалому дизайні екстер'єру. Китайський кросовер виявився неймовірно доступним у сервісному обслуговуванні. За 6 років інтенсивної експлуатації із серйозних ремонтів було тільки заміна зчепления та передніх амортизаторів, приблизно на 100 000 (км) пробігу. Усі інші роботи з техобслуговування – тільки заміна сервісних рідин та витратних матеріалів. До переліку витратних матеріалів можна віднести: 

 

  1. Гальмівні колодки
  2. Стійки і втулки стабілізатора
  3. Шарові опори
  4. Накінечники кермових тяг
  5. Фільтруючі елементи
  6. та ін.

 

Треба окремо подякувати китайцям за загальнодоступність усіх необхідних деталей та комплектуючих до даного кросоверу. Витратники можна знайти у будь-якому спеціалізованому автомагазині.

 

 

Щодо проведення самих сервісних робіт, Чері Тіго обслуговувався тільки у офіційному сервісному центрі Chery Automobile. Сьогодні сертифіковані СТО, де обслуговуються машини цього бренду, є практично у кожному місті. При цьому вартість сервісного обслуговування китайського кросовера є бюджетною, як і сам автомобіль.

 

Китайський кросовер Chery Tiggo FL

 

Робота підвіски Chery Tiggo FL

 

Китайський автомобіль дуже добре себе зарадив при їзді по далеким від досконалості дорогах. Підвіска в прямому сенсі слова проковтує усі дорожні купини та вибоїни. Навіть при їзді на високій швидкості водій може бути впевнений та спокійний, що кросовер легко подолає усю смугу дорожніх перешкод, що складається з суцільних латок та ям.

Чері Тіго ФЛ

 

Статус китайського кросовера на сьогоднішній день

 

Навіть з солідним пробігом Chery Tiggo FL не втрачає своєї актуальності. Сьогодні знайдеться багато бажаючих, хто готовий викласти за 6-річний китайський кросовер близько $ 6000.

 

За умови своєчасного сервісного обслуговування та грамотної експлуатації вжитий кросовер легко відслужить ще стільки ж.

 

На сьогоднішній день Chery Tiggo FL вже не виробляється. Останній кросовер з цього модельного ряду зійшов з конвеєра у 2016 році. Сьогодні місце FL зайняв Chery Tiggo 3. Вартість третього покоління Тіго, у найбільш скромній комплектації, знаходиться на позначці $ 12 000.

 

Chery Tiggo FL з пробігом

 

Додаткова інформація

 

Китайський кросовер Chery Tiggo FL вироблявся протягом 2011-2016 років. Спочатку китайський кросовер був практично повністю ідентичний Toyota RAW4 другого покоління. Невдоволення японців змусило інженерів Chery Automobile переробити вигляд популярного китайського кросовера. Ренстайлінгова версія цього авто була втілена у модифікації Chery Tiggo FL. І ця модель Тіго змогла завоювати численну армію шанувальників по всьому світу.

 

Усього з 2011 по 2016 рік було створено 7 модифікацій кросовера FL. Найбільш престижною є повнопривідна модель з автоматичною КПП. Варто зауважити, що задній привід у повноприводному Chery Tiggo FL підключається тільки у той момент, коли починає пробуксовувати передня вісь. Додатково цей кросовер зустрічається з варіаторною трансмісією.

 

Власник китайського кросовера з пробігом помітив, що в умовах їзди по місту найкраще підходить, звичайно ж, роботизована автоматика.

 

 

Найближчим конкурентом Чері Тіго FL, якщо не враховувати японський RAW4, є Lifan X60, що виробляється з 2011 року по теперешній день. Принципових відмінностей між Chery Tiggo FL та Lifan X60 практично немає. Обидва автомобілі розроблені під копірку з японською Toyota RAW4. Але кросовер від Чері обходиться у обслуговуванні на порядок дешевше Ліфана. На даний момент дефіциту запчастин на FL немає, чого не можна сказати про X60.

 

Залишити відгук

Пропонуємо запчастини

Кращих виробників

Запчастини Beru купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Bosh купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Continental купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Dayko купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Elring купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Febi купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Mayle купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
.