Chery Tiggo 3x пройшов реформу та отримав новий двигун

Компанія Chery провела реформу кросовера Tiggo 3x, що уперше вийшов у світ в 2017 році. Зовнішність китайського автомобіля залишилася колишньою, зміни торкнулися безпосередньо «начинки».

Chery Tiggo 3x

Атмосферний двигун під кодом SQRD4G15B на 1,5 л в результаті модернізації отримав код SQRE4G15C. Тепер він має потужність 116 «конячок», що на 10 більше, ніж у дореформеної моделі.

Обертальний момент став більше на 8 Нм і тепер складає 143 Нм. Мотор відповідає екологічним нормам China VI, що прирівнюється до Євро- 6. Компонується мотор з 5-ступінчастою механічною КПП, а замість 4-діапазонної «автоматики» тепер пропонується варіатор.

Дизайн Chery Tiggo 3x

Замість гідропідсилювача керма в Chery Tiggo 3x зроблений електричний підсилювач. Також пропонується обробка салону шкірою. У базову комплектацію додали контроль тиску в шинах і клімат-контроль.

Салон Chery Tiggo 3x

За додаткову плату можна отримати систему мультимедіа з екраном на 8 дюймів, камери заднього виду LED-оптика з автопереключенням далекого світла на ближній.

У початковій комплектації пропонуються шини 195/65 R15, а в усіх інших 205/55 R16, 205/50 R17.

Початкова вартість автомобіля залишилася тією ж і склала 49,9 тис юанів. Модель на дві педалі стала дорожча і тепер коштує 59,9 тис юанів. Топова комплектація обійдеться в 66,9 тис юанів.

Залишити відгук

Пропонуємо запчастини

Кращих виробників

Запчастини Beru купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Bosh купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Continental купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Dayko купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Elring купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Febi купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Mayle купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
.