Changan Uni-T – китайський паркетник з націленістю на Європу

У Китаї простежується тенденція створення нових автомобілів, орієнтованих не лише на домашній ринок, але і на європейський і навіть американський. Досить продуктивна автомарка Changan робить чергову спробу підкорення закордонного ринку.

Компанія вже заявила, що братиме участь в Женевському Інтернаціональному автошоу в 2020 році, де і презентує новий паркетник Changan Uni-T. Поки що детальної інформації про новинку намє, доступні тільки прототипи і окремі відомості.

Changan Uni - T

Експерти сайту GeelyParts зібрали максимум інформації, щоб розповісти про китайську новинку.

Зовнішній вигляд

Паркетник Changan Uni-T можна назвати первістком, в якому бренд реалізував авангардний дизайн. Його можна зіставити з алмазом у бездоганній оправі. Дизайн незвичайний, в ньому багато інноваційних рішень.

Розміри автомобіля складають 4515х1870х1650 мм, а протяжність колісної бази – 2710 мм. Встановлені легкосплавні диски з малюнком на 17-19 дюймів.

Імітація радіаторних грат ніби не має меж. Вражають розчерки фар головного сфера, виконаних на діодах. Навісні панелі мають приголомшливий рельєф, а колісні арки відрізняються ідеальним вирізом.

Дизайн Changan Uni - T

Дах куполовидний, лінія вікон досить висока. Дзеркала виконані на ніжках, а ручки на дверях – висувні. Двері багажника невеликі, оснащені роздвоєним спойлером. Наявні загострені LED-габарити.

На кормі сучасний бампер, оснащений дифузором і чотирма насадками системи вихлопу.

Особливість моделі в насичено-помаранчевих акцентах у вигляді вставок на даху і бампері. По нижньому контуру кузова проходить пластиковий захист.

Салон і устаткування

Деталі про салон доки не оголошені виробником. Припускаємо, що яскравий зовнішній дизайн буде відображений і в інтер'єрі автомобіля. Цілком може бути, що Changan Uni-T буде наповнений масою сюрпризів.

Корма Changan Uni - T

Швидше за все, розробники здивують незвичайною архітектурою панелі і консолі, просунутим устаткуванням і великою кількістю асистентів і помічників.

Технічні аспекти

Для автомобіля Changan Uni-T використана модульна платформа, що має абсолютно незалежну архітектуру на обох підвісках. Привід буде доступний виключно передній. Повний привід виробник не пропонує.

Модель оснащуватиметься бензиновими турбодвижками на чотири циліндри. Перший – 1.5T Blue Whale, а другий – 2.0T Blue Whale.

Залишається чекати презентації авто, уточнення особливостей салону і оголошення вартості на пропоновані комплектації.

Залишити відгук

Пропонуємо запчастини

Кращих виробників

Запчастини Beru купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Bosh купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Continental купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Dayko купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Elring купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Febi купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Mayle купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
.