Changan CS55 E-Rock – електрифікована версія популярного кросовера

Китайський автоконцерн Чанган інтенсивно впроваджує актуальні технології у свої авто. Нещодавно компанія презентувала безпілотник Uni-T, а тепер готова представити електрифіковану версію кросовера Changan CS55 – модель E-Rock.

Changan CS55 E - Rock

Спочатку презентація і продажі були призначені на перший квартал 2020 року, але із-за епідемії коронавіруса події перенесли на червень цього року.

Зовнішній вигляд

В порівнянні з «батьківською» помінялася передня частина авто і конструктивні особливості задньої частини. Радіаторна решітка Changan CS55 E-Rock була закладена і перефарбована. Прибрані патрубки системи вихлопу ззаду.

Дизайн Changan CS55 E - Rock

Авто стало довше на 15 мм і тепер складає 4515 мм. Збільшення в довжину виникло за рахунок нової великої накладки на задньому бампері. Загальні розміри автомобіля 4515х1860х1690 мм. Довжина колісної бази залишилася незмінною і складає 2650 мм.

Перед Changan CS55 E - Rock

У іншому дизайн кузова повторює контури моделі Changan CS55 Plus.

Салон і оснащення

Інтер'єр китайського авто Changan CS55 E-Rock залишився практично без змін. На передній панелі розташувалася величезна система мультимедіа і екран бортового комп'ютера на 10,25 дюймів. Панель приладів цифрова: вона отримала таку ж діагональ екрану.

Салон Changan CS55 E - Rock

Технічні аспекти

Автомобіль створений на базі Changan CS55 Plus. У ньому встановлений електромотор з потужністю 160 кВт, що рівносильно 218 к.с. Встановлена високовольтна батарея від компанії BYD. Автомобіль має запас ходу на 605 км.

Changan CS55 E-Rock – третій элекромобиль марки Чанган після E-Pro і EV400. Ціна нової моделі вища, ніж у бензинової версії. Вона складає 91900 юанів.

Залишити відгук

Пропонуємо запчастини

Кращих виробників

Запчастини Beru купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Bosh купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Continental купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Dayko купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Elring купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Febi купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Mayle купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
.