Aiways U5 – стильний китайський електрокросовер від Роланда Гумперта

Автобренд Aiways з'явився в 2017 році і був заснований колишніми інженерами автоконцерну SAIC і китайської філії Вольво.

Провідним співробітником став експерт з Німеччини – Р. Гумперт, який раніше працював в корпорації Ауді і являється «батьком» суперавто Гумперт Аполо. У 2019 році він став працювати на китайську фірму Aiways.

Дебют концепту Aiways U5 Ion відбувся навесні 2019 року, над його створенням працював і Р. Гумперт, проте невідомо, якою мірою.

Aiways U5

Зараз вже представлена серійна версія, яка не має слова Ion. Цей паркетник виглядає досить стильно і має хороші технічні параметри. Влітку 2020 року він вже поставлятиметься на ринок Європи.

Зовнішній вигляд

Кросовер Aiways U5 отримав розміри Хюндай Санта Фе : 4680х1880х1680 мм. Кінцевий дизайн в цілому майже ідентичний тому, що був представлений на концепті, проте деталі все ж інші: оптика, бампери, контури скління.

Дверні ручки зроблені викидними по аналогії з автомобілями Астон Мартін: в дорожній позиції вони приховані, а при відкритті центрального замку виступають лише на 2 см.

Дизайн Aiways U5

Колеса використані на 19 дюймів. Китайський автомобіль Aiways U5 отримав дуже хороші аеродинамічні властивості: коефіцієнт Cd складає всього 0,29.

Салон і оснащення

У салоні реалізована комбінація приладів в цифровій панелі з діленням екрану на секції. Є сенсорний клімат-контроль і ще дуже багато устаткування. Сидіння оснащені електроприводом.

Автомобіль Aiways U5 отримав автопілот другого рівня, який вміщує в себе адаптивний круїз-контроль, радар і камеру. Виробник зараз працює над тим, щоб запропонувати в цій моделі поліпшену систему четвертого рівня.

Салон Aiways U5

Технічні аспекти

Паркетник виконаний на персональному модульному візку MAS. Вона складається з підвіски МакФерсон на передній осі і багатоважільної конструкції на задній осі. Тяговий акумулятор знаходиться під підлогою салону.

Платформа має багато елементів з легких сплавів і алюмінію. Розмір колісної бази у цієї моделі склала 2800 мм.

Aiways U5 отримав один електродвигун спереду. Цей 190-сильний мотор працює при обертальному моменті 315 Нм. Батарея має середню місткість 63 кВтч і дає можливість проїхати на одному заряді до 460 км.

Можна за додаткову плату отримати додатковий акумулятор на 18 кВтч, що розміщується під підлогою багажного відділення. Він здатний додати ще 100 км пробігу.

Серійне виробництво кросовера Aiways U5 вже розпочате. Завод в Ганжао повинен випускати 150 тисяч електрокарів в рік, хоча поступово виробництво планують розширити до 300 тисяч авто в рік.

Залишити відгук

Пропонуємо запчастини

Кращих виробників

Запчастини Beru купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Bosh купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Continental купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Dayko купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Elring купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Febi купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Mayle купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
.