Лифан логотипЛіфан є одним з найбільших автовиробників Китаю, хоча історія компанії триває менше 30 років. Сьогодні марка представлена безліччю різних видів транспорту, включаючи легкові авто, мотоцикли і навіть автобуси.

Проте початок був не такий райдужний, і Ліфан кілька разів знаходився на межі закриття. Проте, керівництву вдалося не лише зберегти його, але і зробити великий ривок, перетворивши своє дітище на впізнанний по всьому світу бренд.

Що потрібно про Лфан знати і як уникнути проблем?

Незважаючи на високий рівень безпеки, ретельне опрацювання усіх компонентів, а також багатократну перевірку усіх запчастин, машини бренду Ліфан мають і певні недоліки. До них можна віднести такі:

 • Слабка підвіска, особливо враховуючи досить поганий стан доріг. Відповідно, вихід з ладу окремих елементів може статися досить швидко. Вихід з ситуації один – заміна на якісніші аналоги.
 • Уразливості гальмівної системи, зокрема – гальмівних колодок. Заводські зазвичай швидко стираються, і їх краще замінити після 15 тис. км пробігу. У іншому складнощів з роботою гальм немає.
 • Іноді можуть виникати проблеми з електронікою. Проте це не критично, і у більшості випадків легко усувається. Необхідні запчастини звичайно є у офіційного представника або в спеціалізованих магазинах, наприклад, в торговій компанії ДжиліПартс.

Не зайвим буде покрити корпус антикорозійним засобом. Це дозволить помітно збільшити термін експлуатації автомобіля, хоча якість лакофарбного покриття і метала у цього бренду і так на висоті.

Магазин запчастин для ремонту Lifan

Магазин GeelyParts пропонує вам купити запчастини Ліфан за вигідною вартістю. У нас представлений великий асортимент деталей. Серед оригінальних запчастин і їх аналогів, ви можете знайти усе необхідне для проведення ремонту таких елементів:

 • Двигун.
 • Підвіска і ходова частина.
 • Електроніка і фари.
 • Трансмісія.
 • Корпус.

Звертайтеся в магазин ДжиліПартс і скористайтеся нашими перевагами:

 • Великий каталог запчастин, серед яких представлені оригінальні деталі і їх аналоги.
 • Лояльні цінові пропозиції на увесь асортимент.
 • Оперативна доставка по усій території країни за допомогою транспортних компаній.
 • Швидка обробка заявок, що поступають, що прискорює відправку товару, а відповідно, скорочує термін очікування.
 • Допомога менеджерів в підборі для проведення ремонту.
 • Перевірка якості комплектуючих перед їх відправкою.

Ми уважно стежимо за тим, щоб наші клієнти могли купити запчастини Ліфан за доступною вартістю. Також наші менеджери завжди готові допомогти з вибором необхідних деталей для виконання різних видів ремонту.

Якщо ви плануєте самостійно підбирати необхідні запчастини, то зручна навігація на сайті допоможе вам з цим. 

Можна скористатися алфавітним покажчиком, за допомогою якого можна легко знайти необхідну категорію. Ще одним способом пошуку є спеціальний пошуковий рядок, за допомогою якого що комплектує можна знайти по найменуванню або числовому ідентифікатору.

Історія початку

Ліфан був заснований в 1992 році, і спочатку мав назву Chongqing Hongda Auto Fittings Research Centre. Головною спеціалізацією було проведення ремонту мотоциклів. На цьому етапі в майбутнього концерну не було потужностей для повноцінного складання власних моделей.

Планомірний розвиток і максимально ефективне використання наявних ресурсів дозволили вже через декілька років почати виробництво власних мотоциклів. У цей момент дирекція приймає чергове вірне рішення – зосередитися на одному напрямі.

Зосередившись на складанні мотоциклів, компанія досить швидко займає лідируючі позиції в цьому напрямі.

Це дає можливість накопити достатню кількість ресурсів для подальшого розвитку. В першу чергу вони були спрямовані на модернізацію застарілої технологічної бази, а також на розвиток власних інноваційних рішень.

Перші кроки

Першим власним проектом в автотранспорті для бренду став автобус. Виробництво подібного виду техніки почалося в 2003 році. В цей же час почалися перші розробки, пов'язані з виробництвом безпосередньо легкових автомобілів.

До 2005 року Ліфан не мав власних потужностей по виробництву легкових транспортних засобів. Проте накопичені за час роботи активи дозволили провести підготовку необхідних майданчиків. Сприяла появі легкових авто марки Ліфан і тісна співпраця з компанією Mazda.

Першими моделями, що випускаються, стали мінівен і пікап LF6361/1010, зібрані на основі Daihatsu Atrai 1999 року. 

Вони не змогли забезпечити вихід на світовий ринок, більше того, навіть безпосередньо в Китаї не користувалися великою популярність. Проте – перший крок на шляху до майбутнього успіху був зроблений.

Перший прорив Ліфан

У 2005 році бренд представляє нову модель, яка згодом і принесла впізнанність. У грудні світовій спільноті представлено авто Lifan 520, також відомий під назвою Breez, на якому встановлювався двигун бразильського походження Tritec.

Лифан 520

Машина стає популярною не лише в Китаї, але і швидко поширюється по всьому світу. Першими їх імпортерами стали Мексика і Казахстан. Вже в найближчі декілька років після початку виробництва представлена модель поширюється практично по всьому світу.

Саме модель 520 першою змогла пройти європейський тест на безпеку – EURONCAP, отримавши результат 4 зірки при фронтальному випробуванні. Це відкрило бренду дорогу на ринок Європи і США.

Подальший розвиток модельного ряду

Сьогодні модельний ряд авто налічує більше 20 різних найменувань легкових автомобілів, вантажівок і автобусів. Примітним є те, що автомобілі цього бренду мають оригінальність, і у відмінності від більшості інших автовиробників Китаю не стикалися із звинуваченнями в плагіаті.

Основними відомими і популярними моделями концерну Ліфан є такі:

 • Ліфан 520 – простий, але дуже представницький седан, відомий також як Бриз.
 • 620 – п'ятимісцевий седан нового покоління, що позначається в деяких країнах як Lifan Solano. Має продовження серії – 630, 650.
 • X60 – компактний кросовер.
 • Myway.
 • 820.

При цьому Ліфан працює над створенням нових моделей, які вже найближчим часом можуть поповнити перелік вже існуючих.

Лифан 820

Lifan в Україні

Офіційним дистриб'ютором в Україні є ТОВ «Богдан Схід Авто». Саме ця компанія відповідає за постачання нових авто в країну, а також надає можливість технічного обслуговування.

В Україні представлені практично усі моделі, що випускаються, включаючи такі:

 • Lifan X7 (Maiwei).
 • Lifan 820.
 • Lifan X70.
 • Lifan 630.
 • Lifan 520.

Саме останній і користується найбільшою популярністю і є найпоширенішим серед покупців завдяки своїй надійності і простоті.

Запчастини для машини дістати не проблемно, ціни досить лояльні. Хоча автомобілі надійні, і поломки відбуваються украй рідко.

Лифан Х70

Досягнення автовиробника

Незважаючи на недовге існування Ліфан як виробника легкових машин, його заводи по збірці автотранспорту і запчастин розташовуються вже в 7 країнах світу. Це один з перших китайських автобрендів, який зумів пройти європейські краш-тести. Такий сигнал дає зрозуміти, що компанія налаштована на тривалу роботу, а також готова надати публіці не лише красиві і надійні машини, але ще і безпечні.

Сьогодні продажі автомобілів цієї марки йдуть у більш ніж 60 країнах, включаючи 18 європейських. Щорічно робиться близько 600 тисяч машин різних моделей, включаючи декілька різновидів з електродвигуном.

Автоконцерн має більше 10000 власних салонів по всьому світу. Це дає можливість істотно збільшити об'єм продажів і рівень доходу.

Основне підприємство по збрці машин, запчастин і двигунів займає площу в 270 тисяч кв.м. Також існує додатковий цех при основному виробництві площею в 90 тисяч кв.м. Це дозволяє щорічно тільки на одному заводі збирати більше 300 тисяч авто і 400 тисяч двигунів.

Ще одним з явних успіхів компанії є вихід акцій на Шанхайську фондову біржу. Такий крок став можливим завдяки активному розвитку бренду і його активної діяльності.

А що під капотом?

При виготовленні легкових машин Ліфан використовує переважно двигуни власної розробки. В окремих випадках під капотом розміщується двигун, виготовлений за ліцензією Тойоти.

Двигуни переважно бензинові, з об'ємом від 1,3 до 2 л (за рідкісним винятком), потужністю до 180 л.с. Тип силових установок – атмосферні. Турбіровані установки цією маркою не використовуються. Поєднуються агрегати з 5-6 ступінчастими механічними КПП, рідше з варіатором.

Як бути з безпекою?

Усі автомобілі, починаючи з 520, легко проходять європейські тести на безпеку, демонструючи відмінні результати. Більше того, моделі, що випускаються після 2010 року, у більшості оснащуються рядом додаткових функцій і установок, покликаних забезпечити максимальну безпеку водія і пасажирів :

 • Подушки безпеки – водійські і пасажирські.
 • Посилений корпус.
 • Система антиблокування коліс при гальмуванні.
 • Електронна система розподілу гальмівних зусиль.
 • Травмобезпечна рульова колодка.
 • Інші засоби, покликані забезпечити додатковий захист.

Китайські автомобілі вже давно готові конкурувати з іншими представниками ринку, у тому числі і в плані безпеки.

 

Відгуки клієнтів

Попросил подобрать по году выпуска и мне помогли. Оплатил на карту и честно получил свой товар. Поменял работает

- Максим - Датчик швидкості 1.3 / 1.6L / 620 KLM LF479Q1-3802100A Ліфан 520

Являюсь владельцем комплекта таких колодок, кстати покупал в этом же магазине. Что могу по ним сказать, это конечно не самый топ, но впринципе оттормаживаются нормально. И, во всяком случае за первых полторы тисячи пробега, нету ни скрипа, ни царапин на тормозном диске. Поэтому вполне жизнеспособный комплект, для людей, которые считают деньги.

- Крупницкий Станислав - Колодки гальмівні передні KIMIKO L3501102A1-KM Ліфан 520

Поставил себе оригинальный INA шкив, и теперь абсолютно спокоен, о качестве знаю не понаслышке. Деталь качественная, это чуствуется абсолютно во всем. Рекомендую всем кто хочет поставить и забыть о существовании проблем!

- Александр - Шкив помпы Китай E050000201-original Ліфан 520

Магазин, как магазин все нормально, благодаря отзывам других покупателей заказывать не боялся. О качестве магазина судить нужно не только по отзывам, а самое главное о том как магазин решает проблемы ( с возвратом, обменом и прочим.) Продать дело не хитрое. Хотя вспомнил был один нюанс - "не увидели" мою оплату, решилось перезвоном, так что советую после оплаты перезвонить или написать. Все мы как говорится люди, бывает разное. Короче магазин "норм". Сразу при заказе попросил подобрать и новые подшипники ступицы, посоветовали взять такой вариант - https://geelyparts.com.ua/part-l3001103b1-profit-lifan-520.

- Корецкий Ярослав Дмитриевич - Поворотний кулак лівий, підшипник 74мм Китай L3001101B1-original Ліфан 520

Дуже задоволена в цілому покупками у Вашому інтернет магазині. Все відповідає заявленому на сайті. Працівники магазину кваліфіковані, поводяться дуже чемно, завжди готові надати цінні поради щодо вибору товару у магазині. Доставка дуже оперативна! Надіюсь і на подальшу нашу з вами співпрацю!

- Матвійчук Тамара - Заглушка / втулка заднего рычага Китай L2916153-original Ліфан 520

Пришлось снимать старую опору и на ней искать маркировки но ето уберегло меня от покупки не нужной мне запчасти. Товар приехал именно как родной. По качеству вопросов не возникло все крепко и плотно виглядит. Поменял без проблем

- Анатолий - Подушка двигуна 1,6 tritec L L1001310 Ліфан 520

Фары пришли быстро, немного переживал за предоплату но утром пришла ТТН и всё ок

- Саня - Противотуманка задня ліва L4116300-aftermarket Ліфан 520

Думав, що вже і не знайду на свій 520-й ліфан потрібних деталей, але пощастило потрапити на ваш магазин. Потрібен був патрубок верхній радіатора, тепер вже й замінив.

- Іван - Патрубок радіатора верхній 1.3 / 1.6L новий LBA1303120B1 Ліфан 520

Обычно используем только оригинальные запчасти, это позволяет быть уверенными в качестве. Задний фонарь на Лифан не стал исключением, поставили его без проблем.

- СТО Олимп - Ліхтар задній L (хетчбек) LCA4133100 Ліфан 520

Перестал работать вентилятор радиатора охлаждения, пришлось искать причину. Оказалась она в сгоревшем резисторе, после замены которого проблема исчезла.

- Роман - Резистор вентилятора радіатора LAX3749130 Ліфан 520

Пропонуємо запчастини

Кращих виробників

Запчастини Beru купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Bosh купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Continental купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Dayko купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Elring купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Febi купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Mayle купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
.