Запчастини

Запчастини Грейт Вол


Грейт Віл логотипGreat Wall Motors – китайський автовиробник, що займає лідируючі позиції у своїй державі і входить в 30 кращих виробників авто у світі. Історія компанії почалася в 1976 році, коли вона була відома під найменуванням Baoding Great Wall Automobile Company.

Перші етапи діяльності були тісно пов'язані з виготовленням транспортних засобів по ліцензіях інших компаній. Спочатку на заводах збиралися виключно невеликі вантажівки, проте поступово асортимент розширювався. Це сьогодні GWM має потужне конструкторське і випробувальне бюро, в якому зібрані більше 5000 співробітників, а починалося все з малого.

Що треба знати про Грейт Вол?

Усі авто, виробництво яких відбувається в Китаї (чи компаніями, розташованими там), мають одну загальну проблему – слабка підвіска, яка не завжди витримує навантаження українських доріг і бездоріжжя. Грейт Вол в цьому плані не є виключенням. Позбавитися від цього можна одним простим чином – купити якісні запчастини з аналогів і провести заміну елементів підвіски.

Деякі окремі моделі випробовують складнощі з гальмівною системою. Зокрема, з гальмівними колодками і гідравлічною системою. Вихід з ситуації аналогічний – заміна на якісніші.

Також слід покрити корпус антикорозійним складом. Звичайно, якість металу і лакофарбного покриття за останні декілька років помітно зросла, проте подібний підхід дозволить набагато довше уникати утворення іржі на поверхні машини. Запчастини для корпусу у продажу є, проте їх заміна частенько призводить до погіршення зовнішнього вигляду за рахунок неоднорідного забарвлення.

Магазин ДжиліПартс для власників Грейт Вол

Торгова компанія GeelyParts.com.ua пропонує клієнтам великий асортимент запчастин Грейт Вол за цілком помірною вартістю. Наші менеджери допоможуть підібрати комплектуючі для проведення ремонту будь-якої складності. Досить подзвонити по одному з вказаних номерів або заповнити форму зворотного зв'язку на нашому сайті.

Звертайтеся до нас, і ви зможете скористатися нашими перевагами:

 • Оперативною обробкою замовлень з подальшою швидкою доставкою запчастин за вказаною адресою.
 • Вигідне цінові пропозиції на увесь представлений асортимент.
 • Великий каталог, в якому зібрані оригінальні деталі і їх аналоги.
 • Кваліфікований персонал, який допоможе з вибором комплектуючих.
 • Зручний пошук завдяки розділенню на категорії і алфавітний спосіб розміщення окремих груп товарів.

У нас ви можете купити якісні запчастини Грейт Вол, стан яких перевіряється фахівцями перед відправкою. Це гарантує вам отримання виключно справних деталей з тривалим терміном подальшої експлуатації. Також ми уважно стежимо за тим, щоб ціна залишалася доступною для наших клієнтів, що дозволить вам додатково економити на проведенні ремонту свого автомобіля.

Історія незалежного початку

Автоконцерн зробив перші незалежні кроки тільки в 1984 році. Багато хто помилково вважає це датою заснування, хоча автокомпанія існувала до цього вже майже 10 років. Перші моделі компанії великого попиту не мали і продавалися виключно усередині Китаю.

Уперше на міжнародному ринку концерн з'являється відразу з 3 моделями пікапів – Sailor, Deer, Sing.

Відбувається це в 1997 році. Проте більшість європейських країн і США відмовляються від цієї продукції, і для компанії залишаються відкритими тільки ринки третіх країн і СНД. Вже до цього моменту Great Wall стає лідером по продажах пікапів і позашляховиків на території Китаю, продовжуючи зберігати лідерство і сьогодні.

На початку 2000 відбувається розширення модельного ряду, проте компанії як і раніше не вдається пробитися на європейський ринок. В цей же час автобренд стикається з помітними складнощами – ряд звинувачень в плагіаті від провідних автокомпаній. Проте бренду вдалося відстояти свою правоту.

Подібні звинувачення підштовхнули автоконцерн до активнішої діяльності. Зокрема, починається розробка нових моделей авто, які несподівано і принесуть основну популярність компанії по всьому світу.

Отримання світового визнання

Середина 2000 стала тим часом, коли компанії нарешті вдалося отримати визнання по всьому світу. Сприяла цьому поява нової лінійки автомобілів – Haval (також відомою як Hover).

Саме вона і принесла популярність бренду на світовому рівні.

Сьогодні пікапи і позашляховики цієї серії є досить поширеними по всьому світу. Зокрема, великою популярністю користуються Great Wall Hover H6, М4, М2, Н3, 5, Wingle 5, 6. Також багато хто починає придивлятися до новинки – Н9. Саме цей сегмент автомобільного ринку став для Грейт Вол успішним, чим ті і вирішили скористатися.

Грейт Віл Ховер

Не великими автомобілями єдиними

Не варто думати, що бренд повністю зосередився на розробці і випуску великих авто. Серед різних моделей представлені і легкові автомобілі:

 • Voleex C30.
 • i7.
 • Cowry.

Одним з оригінальних представників китайського виробника став Hover Pi – лімузин преміум-класу. Сьогодні автовиробник продовжує роботу по розширенню модельного ряду легкових машин. Готові і потужності для виробництва усього спектру необхідних запчастин.

Грейт Вол в Україні

Перша спроба автоконцерну закріпитися в Україні стала не зовсім вдалою. І це попри те, що деякі моделі і запчастини почали збирати в країні. Для цього використовувалися потужності Кременчуцького автоскладального заводу.

Проте через декілька років після невдачі, Грейт Вол вирішили повернутися на ринок України. Друга спроба виявилася вдалішою, і сьогодні авто цієї компанії хоч і не є дуже популярними, але залишаються затребуваними.

Всього було продано більше 10 тис. автомобілів, а також певна кількість запчастин до них.

Офіційним дистриб'ютором виступила «Богдан-індустрія», досить швидко відкривши свої представництва в усіх 24 регіонах. Найбільш поширеними на вітчизняних дорогах стали такі моделі:

 • Різні варіації серії Н.
 • М2 і М4.
 • Wingle 5.
 • Легкові C10, C30 і C50.

Привабливими для клієнтів виявилися як ціна, так і якість китайських автомобілів. Більше того, дешеве і просте обслуговування, а також лояльні ціни на запчастини. Окремо варто згадати і про тривалу гарантію, яку надає дистриб'ютор – до 7 років або до 100 тис. км пробігу.

Грейт Віл М4

Трохи про двигуни

Тривалий час автовиробник користувався двигунами виробництва Mitsubishi, хоча на деяких моделях вони все ще встановлюються. У більшості випадків це силові агрегати з об'ємом від 2 до 2,4 л.

Проте останнім часом спостерігається тенденція на зростання використовуваних власних двигунів. За останні декілька років компанія інвестувала в їх розробку більше 500 мільйонів доларів.

Кількість власної продукції, що випускається, ще недостатня для усіх авто, що випускаються, проте розрив скорочується.

Грейт Вол наслідує сучасні тенденції, поширені серед усіх автовиробників. Йдеться про зниження об'ємів двигунів.

Сьогодні на більшості моделей GWM встановлюються бензинові або дизельні турбіровані агрегати з об'ємом 1-1,5 л.

У своїх розробках основний акцент Great Wall робить на легкий блок циліндрів, виготовлених з алюмінію. ГРМ отримав відразу два розподільні вали і систему зміни фаз газорозподілу VVT. Турбіни дають можливість отримувати досить велику потужність – до 150 л.с. Нові розробки повністю відповідають вимогам стандарту Євро- 5.

Добилися в Грейт Вол успіху і в області дизельних двигунів. Наприклад, Haval H6 отримав сучасний дизель з об'ємом в 2 літри і потужністю 73 л.с. Наявність турбіни дозволяє ефективно використати агрегат навіть на великих авто.

Грейт Віл Хавал Н6

Усі двигуни Грейт Вол досить надійні, і поломки відбуваються украй рідко. Проте і у такому разі купити запчастині можна за доступною вартістю.

Співпраця на шляху до успіху

Сьогодні, в еру тотальної глобалізації, добитися успіху повністю самостійно практично неможливо.

Саме з цієї причини Great Wall налагоджує ряд контактів з відомими світовими компаніями. Надалі вони стають постачальниками або розробниками окремих елементів майбутніх авто.

Зокрема, на підприємства Грейт Вол автоматичні лінії для штампування поставляє німецька фірма Kuka, а високоточні преси поступають від іспанської Fagor. Швейцарські Soutec і ABB є постачальниками устаткування високоточного зварювання на роботизованій лінії.

Подібна ситуація спостерігається в комплектуючих і спеціальному устаткуванні для усього модельного ряду. Punch Powertrain з Бельгії відповідає за постачання безступінчатих автоматичних КПП. Hyundai (Південна Корея) є постачальником класичних АКПП. Hella розробляє усю бортову електроніку, а також фари і системи освітлення. CATIA і 3М готують елементи внутрішньої обшивки і шумоізоляції. Bosch (Німеччина) і Autoliv (Швеція) – усі елементи систем безпеки).

Також деяка частина запчастин для Грейт Вол робиться на іноземних підприємствах. Це зроблено з метою більше оперативної доставки комплектуючих до потенційних покупців.

Партнерство з цими компаніями дозволило помітно поліпшити якість автомобілів, включаючи їх збірку. Решта устаткування, включаючи силові агрегати, Грейт Вол розробляє і виготовляє самостійно.

GWM сьогодні

Грейт Вол в сучасності – це величезний автовиробник, що зібрав під своїм управлінням більше 40 виробничих підприємств по всьому світу. Збірка автомобілів відбувається не лише в Китаї, але і в низці інших країн.

Навколо основного виробничого комплексу в індустріальному парку Баодин, де також розташований і дослідницький центр, побудований спеціалізований автодром. На його території проводяться випробування усіх моделей. Керівництво також планує звести новий комплекс для тестування своїх авто, де буде можливість проводити перевірки згідно з європейськими вимогами, включаючи рівень видаваного при їзді шуму.

Щорічно компанія випускає більше 500 тисяч автомобілів, які поступово отримують популярність по всьому світу. Тепер навіть ринок США і ЄС став доступним для цього китайського виробника.

А що з безпекою?

Міф про те, що китайські автомобілі особливо не відрізняються надійністю і безпекою, слід забути. Тести, проведені в Європі, довели, що машини Грейт Вол повністю відповідають усім сучасним вимогам.

Моделі Грейт Вол, що випускаються після 2010 року, завжди отримують мінімум 4 зірки після проходження європейських тестів. Помітно зросла і якість комплектуючих, що при правильному догляді за транспортним засобом мінімізує необхідність проведення ремонту. У будь-якому разі – запчастини досить поширені і цілком доступні для покупців.

Відгуки клієнтів

Конструктивно сам привод ремня и его корпус ни чем не отличается от завода. Ремень вытягивается и заматывается мягко, без чей либо помощи. Работает точно хорошо. Круто, что есть возможность посмотреть бирку со всей важной несущей информацией на сайте. Тем самым лишний раз не дергаешь менеджера)

- Лариса Гришко - Ремінь безпеки задн. в зб. 5812130XJ08XA89 Грейт Вол • Волекс С-10

Заказывал один такой штампованый диск для полноценной запаски, здесь на сайте. Пришло полное осознание и принятие полноценной запаске, после того как жена пробила заднее колесо) На второй день уже сделал заказ на сайте магазина, где обычно покупаем запчасти. Заказ отправили быстро здесь ни каких притензий. Доставщик- НП. Стоимость доставки конкретно можно посчитать зная вес диска. Вес стального диска r15 - 9,56 кг. Диском я доволен! Окрашен хорошо, значит корозии поддастся не скоро, еще и в багажнике) Ровный, ставь резину и катай. Пришел плотно замотан стрейч пленкой

- Георгий Молотов - Диск колеса сталевий r15 3113100-S08 Грейт Вол • Волекс С-10

а подскажите, мне еще нужна и задней двери такая защитная наклейка, она тоже есть в наличии сейчас? и какой её код?

- Одинцова Марина - Наклейка захисна двері 6101013-K00SH Грейт Вол • Ховер Н1

По б/ушке ничего нормального не удалось найти. поэтому и заказал новый кронштейн, сроки уже поджимали... новый кронштейн замка капота высокого качества, без деформаций, повреждений и доп. подкрасов. чисто заводская деталь. Ровный кронштейн. Замок капота быстренько отрегулировали и полный порядок.

- Алексей - Кронштейн замка капота 8402400-K00 Грейт Вол • Ховер Н1

Довелося міняти компресор кондея. Придбав новий оригінальний компресор, а той здав на розборку. прокладки (кільця для трубок були в комплекті) все підійшло без проблем, заправив, масло в ньому є. Все гуд) працює не голосно, холодить добре. Можна знайти і більш дешевші компресори на Хавал, але на скільки їх вистачить не понятно.

- Zubko Taras - Компресори кондиціонера 8103100XS56XB Грейт Вол • Хавал М-4

Прокладка в діяльності круть! Оригінал стопудово! Тут сумнівів ніяких не виникає! Товщина як нада, рівна, ціла не вигнута, і Не підсікає. А з покупкою її в інтернеті, то по любому залишився в плюсі! Ще й великому! Раджу однозначно!!!!!!!!! Сміливо беріть, жаліти точно не будете!!!!!!!!

- Товщин Антон - Прокладка приемной трубы Китай 1200011-k46-original Грейт Вол • Хавал 3, 5

Вовремя сделаная профилактика тормозной системы, это наше все! Я сделал на 120 тыс.км. сдесь нужно смотреть по состоянию. Вот хороший пример с драйва - https://www.drive2.ru/l/494968250061292130/ подойдет и как инструкция. Комплектом ничего не покупал. Все брал по отдельности. Качество супер. В упаковках с маркировочными наклейками. Пыльники прочные, руками сминаются тяжело. Резина хорошая.

- Александр 87 - Пильник направляючої гальмівного супорта переднього Китай 3501111-k00-aftermarket Грейт Вол • Ховер Н1

Купил две таких втулки. На направляющие радиатора сели плотненько. Резина еластичная, на сажу спресованую точно не похожа ни как. Ходить будут в этом нет ни эдиного сомнения. А вот и факт качества на лицо. После замены исчез люфт радиатора. Соответственно теперь нет лишнего звука и думаю увеличится срок службы патрубков). Пришли запакованые в запаеном пакетике по одной штуке с маркировачной наклейкой.

- Орлов Артем - Втулка радіатора охолодження 1302012AK00XA Грейт Вол • Ховер Н1

В рейтенгу по брендам сайлентблоки Febest стоять на девятому місці - https://partreview.ru/top/sajlentblok-106/. По переду нього хочу підкреслити , стоять білиш дорогі сайлентблоки, є навіть і такі що в пару разів. В мене зараз стоять втулки стаба і сайлінт задньої балки фебестовські. Мене все влаштовує, міняв в один час пробіг більше 20 тисяч. На данній час розглядаю бюджетні аналоги сайлінтблоків передніх ричагів. І знову попався мені Фебест. Буду брати, бо нічого кращого за ці гроші не знайшов.

- Матвійчук Руслан Євгенович - Сайлентблок переднего рычага задний Германия 1014001607*-febest Грейт Вол • Хавал М-4

Заказывал в этом магазине несколько толкателей клапанов. Причем понятное дело не только 58ой номер, а и другие тоже брал. Очень удобно что толкатели были в наличии, удалось отрегулировать клапана за одно снятие крышки. Да кстати это оригинальные, поэтому все размеры точно соответствовали, имею ввиду толщину. 58ой точно был по толщине 5.58, а 42ой - 4.42. ,ну и остальные тоже все совпали. Рассчитать толщину нового толкателя нужно, чтобы зазор в приводе клапанов был в пределах рекомендуемого, для рассчета использовал формулу которую я нашёл в мануале - https://krutilvertel.com/great-wall-hover-m2-2010-glava6-proverka-i-regulirovka-zazorov-v-privode-klapanov

- Шишкин Станислав - Штовхач клапана 58 1007017-EG01-58 Грейт Вол • Хавал М-2

Не давно обнаружил что поддон двигателя пробит. Совсем маленькая дырочка, но масло естественно через неё уходит, пока что контролирую и периодически доливаю по немного. Я конечно изначалино подумал на сливную пробку. Было когда то дело и с ней... Ремонту поддон не подлежит, я узнавал. Да и зачем, если цена нового вменяемая. У меня вот только есть один вопрос к менеджерам, на что советуете садить его, прокладка или всё таки герметик???? Вопрос конечно затёртый уже до дыр. но ответы разнятся

- Михаил Волекс С30 - Піддон картера двигуна 1009100-EG01 Грейт Вол • Волекс Ц30

решил изначально ковырятся в голове сам. Справился) Тарелки и остальные части механизма ГРМ подошли без не приятностей. Спасибо за советы и качественные детали!

- Владислав - Замок пружини клапана 1007013-ED01 Грейт Вол • Хавал 3, 5

Пропонуємо запчастини

Кращих виробників

Запчастини Beru купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Bosh купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Continental купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Dayko купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Elring купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Febi купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
Запчастини Mayle купити в магазині запчастин GeelyParts.com.ua
.